ŠK Kuřim

Zpráva

1. liga mládeže
Upoutávka Dnes se premiérově hrála první liga mládeže v Náměšti nad Oslavou. Dopoledne jsme hráli s Poličkou, odpoledne s místním klubem z Náměště.
Z prvního utkání jsem měl trochu obavy, ale jak se ukázalo, naprosto zbytečně. Po dovu hodinách hry díky zadním šachovnicím vedeme 3:0, když své soupeře postupně přehráli Šimon, Vašík a Alice. Když na čtyřce prohrává Tom Keprt, nařizuji Lukimi s Tomášem Křížem nabídnout remízu. Jelikož soupeři nikde nestojí líp, tak souhlasí a před jednou hodinou vyhráváme 4:2.
Po obědě nastupujeme proti Náměšti, za kterou hrají Julča s Rudíkem. Když po necelé hodině vyhrává Šimon, vypadá to na pohodový zápas. Ale opak je pravdou. Alice nevychytala jedinou hrozbu soupeře a musí kapitulovat, zanedlouho prohrává ve špatné formě hrající Tomáš Keprt. Tomáš Kříž proti Rudíkovi má nestejné střelce, tak mu nařizuji remízu a spoléhám se na Lukiho s Vašíkem. Luki spolehlivě plní roli jedničky a srovnává skóre na 2,5:2,5. Vašík hraje mírně lepší pěšcovku, ale má strašně málo času a musí dělat těžké tahy na půlminutě. Nakonec nalézá správné pokračování a pečetí výhru 3,5:2,5. Je to BOREC NAKONEC.
V půl sedmé odjíždíme spokojeni domů.
Odkazy: vysledky
Honza Číhal | 07/Dec/2019 | Autorizováno heslem | ID_zprávy: 3761 | Komentáře(2) |

VÁŠ KOMENTÁŘ:

Login: Heslo:
INFO pro doposud neregistrované (i když je lepší se registrovat na záložce Administrace):
jako login napište své jméno a příjmení a jako heslo NAPIŠTE: host-kurim
(u neregistrovaných bude zveřejněna IP adresa.)
UPOZORNĚNÍ:
Pokud se nehodláte podepsat celým svým jménem, potom sem nepište.
Pokud hodláte psát vulgárně, potom sem také nepište.

Copyright (c) 2006 - 2023 KolJa & Gonzmen