www.kme.cz

Chovatelské potřeby Kuřim

Město Kuřim

ŠK Kuřim

Turnaje a soutěže

Kdy Co Kde Odkaz Jak
úterý šachový kroužek DDM Kuřim   16-18h
středa šachový kroužek DDM Kuřim   16-18h
čtvrtek žáci 1. a 2. třída ZŠ Komenského   14-15h
čtvrtek Šachová kavárna Penzion U mostu Tabulka 19-22h
pátek Oddílový přebor DDM Kuřim   18-21h
sobota KP družstev mládeže Brno Propozice chess-results
víkend 1.liga mládeže (skupina "D") dle rozlosování Výsledky chess-results
neděle Soutěže družstev 2.liga (skupina "E") Kotelna/Klub Senior Výsledky chess-results
neděle Soutěže družstev KP2 (skupina "A") Kotelna/Klub Senior Výsledky chess-results
neděle Soutěže družstev KP2 (skupina "B") Kotelna/Klub Senior Výsledky chess-results
neděle Soutěže družstev OP Kotelna/Klub Senior Výsledky chess-results


Kalendář

Datum Den Co Popis Jak ? x
04.10.2020 neděle OP "E" doma TJ Slovan Ivančice B 6 : 2
04.10.2020 neděle OP "K" doma ŠK Tišnov B 4,5:3,5
10.10.2020 sobota 1LM Ve Frýdku - domácí proti BŠŠ C 2 : 4
10.10.2020 sobota 1LM Ve Frýdku - hosté proti BŠŠ B 0,5:5,5
11.10.2020 neděle 1LM V Kunovicích - domácí vs. Kunovice 2 : 4
Zrušeno neděle 2.liga "A" doma ŠK Podlužan Prušánky 10:00
Zrušeno neděle KP2B "B" doma ŠK 64 Brno 10:00
Zrušeno neděle KP2B "C" venku ŠK Lokomotiva Brno C 9:15
Zrušeno neděle KP2A "D" venku ŠK Garde Lipovec B 10:00
Zrušeno neděle OP "E" a "K" proti sobě 9:00
Zrušeno sobota KPML KP mládeže dle rozpisu TBD
Zrušeno neděle 2.liga "A" venku VSK Univerzita Brno 10:00
Zrušeno neděle KP2B "B" venku ŠK GPOA Znojmo B 10:00
Zrušeno neděle KP2B "C" doma ŠK Duras BVK C 10:00
Zrušeno neděle KP2A "D" doma ŠK Tišnov 10:00
Zrušeno neděle OP "E" venku ŠK Střelice 9:00
Zrušeno neděle OP "K" doma TJ Slovan Ivančice B 9:00
Zrušeno neděle 2.liga "A" doma ŠK Zlín 10:00
Zrušeno neděle KP2B "B" doma ŠK Střelice 10:00
Zrušeno neděle KP2B "C" venku VSK Univerzita Brno B 9:30
Zrušeno neděle KP2A "D" venku TJ Sloup B 10:00
Zrušeno neděle OP "E" doma ŠK Lokomotiva Brno E 9:00
Zrušeno neděle OP "K" doma ŠK Střelice 9:00
Zrušeno sobota KPML KP mládeže v Zastávce TBD
Zrušeno neděle 2.liga "A" doma SK Boršice 10:00
Zrušeno neděle KP2B "B" doma TJ Slovan Ivančice 10:00
Zrušeno neděle KP2B "C" venku ŠK Střelice 9:00
Zrušeno neděle KP2A "D" venku Slavia Boskovice 10:00
Zrušeno sobota 1LM V Olomouci - domácí vs ŠK Jeseník 10:00
Zrušeno sobota 1LM V Olomouci - hosté vs A64 Grygov 14:30
Zrušeno neděle OP "E" venku Šachy Zastávka 9:00
Zrušeno neděle OP "K" venku ŠK Lokomotiva Brno E 9:15
Zrušeno neděle 2.liga "A" venku ŠK Lokomotiva Brno 10:00
Zrušeno neděle KP2B "B" venku ŠK Lokomotiva Brno C 9:15
Zrušeno neděle KP2B "C" doma TJ Znojmo B 10:00
Zrušeno neděle KP2A "D" doma ASK Blansko 10:00
Zrušeno sobota 1LM Ve Zlíně - domácí vs ZlínMalenovice 10:00
Zrušeno sobota 1LM Ve Zlíně - hosté ve TJ Sokol Ústí 14:30
Zrušeno neděle OP "E" doma ŠK Lokomotiva Brno F 9:00
Zrušeno neděle OP "K" doma Šachy Zastávka 9:00
Zrušeno neděle 2.liga "A" doma ŠK Staré Město B 10:00
Zrušeno neděle KP2B "B" doma ŠK Duras BVK C 10:00
Zrušeno neděle KP2B "C" venku ŠK 64 Brno 9:15
Zrušeno neděle KP2A "D" venku ŠO MKS Vyškov B 9:30
Zrušeno neděle OP "E" venku ŠK Tišnov B 10:00
Zrušeno neděle OP "K" venku ŠK Lokomotiva Brno F 10:00
Zrušeno sobota KPML KP mládeže ve Vyškově TBD
Zrušeno neděle 2.liga "A" venku Jezdci Jundrov B 10:00
Zrušeno neděle KP2B "B" venku VSK Univerzita Brno B 9:30
Zrušeno neděle KP2B "C" doma ŠK GPOA Znojmo B 10:00
Zrušeno neděle KP2A "D" doma ŠK Letovice 10:00
Zrušeno neděle 2.liga "A" doma Jezdci Jundrov A 10:00
Zrušeno neděle KP2B "B" proti "C" - nutno předehrát! 10:00
Zrušeno neděle KP2A "D" venku Sokol Rudice 10:00
Zrušeno neděle 2.liga "A" venku Slavia Kroměříž B 10:00
Zrušeno neděle KP2B "B" venku TJ Znojmo B 10:00
Zrušeno neděle KP2B "C" doma TJ Slovan Ivančice 10:00
Zrušeno neděle KP2A "D" doma ŠK Jevíčko 10:00
Zrušeno neděle 2.liga "A" doma OREL Ořechov 10:00
Zrušeno neděle 2.liga "A" venku Gambit Jihlava 10:00
Zrušeno sobota 1LM TBD - domácí vs Lokomotiva Krnov B 10:00
Zrušeno sobota 1LM TBD - hosté vs Lokomotiva Krnov A 14:30
Zrušeno neděle 1LM TBD - domácí proti TJ Ostrava 9:00
Zrušeno neděle 1LM TBD - hosté vs SK Slavia Orlová 13:30

Copyright (c) 2006-2020 KolJa & Gonzmen