www.kme.cz

Chovatelské potřeby Kuřim

Město Kuřim

ŠK Kuřim

Turnaje a soutěže

Kdy Co Kde Odkaz Jak
úterý šachový kroužek DDM Kuřim   16-18h
středa šachový kroužek DDM Kuřim   16-18h
čtvrtek předškoláci MŠ Zborovská   15:15 - 16h
čtvrtek žáci 1. a 2. třída ZŠ Komenského   14-15h
čtvrtek Šachová kavárna Penzion U mostu Tabulka 19-22h
pátek šachový kroužek DDM Kuřim   16-18h
pátek Oddílový přebor DDM Kuřim   18-21h
sobota KP družstev mládeže Brno Propozice chess-results
víkend 1.liga mládeže (skupina "C") dle rozlosování Výsledky chess-results
neděle Soutěže družstev 2.liga (skupina "E") Kotelna Výsledky chess-results
neděle Soutěže družstev KP1 Kotelna Výsledky chess-results
neděle Soutěže družstev KP2 (skupina "B") Kotelna Výsledky chess-results
neděle Soutěže družstev OP Kotelna Výsledky chess-results


Kalendář

Datum Den Co Popis Jak ? x
05.10.2019 sobota 1LM V Lanškrouně - domácí vs Lanškroun 6 : 0
05.10.2019 sobota 1LM V Lanškrouně - domácí vs Lipky 2,5:3,5
06.10.2019 neděle 1LM V Lanškrouně - hosté vs RegionPanda 3 : 3
06.10.2019 neděle 1LM V Lanškrouně - domácí vs Chotěboř 3,5:2,5
13.10.2019 neděle 2.liga "A" venku Spartak Adamov 5 : 3
13.10.2019 neděle KP2B "C" venku Lokomotiva Brno C 6 : 2
20.10.2019 neděle KP1 "B" venku Veselí nad Moravou 3,5:4,5
20.10.2019 neděle OP "D" venku Sokol Tišnov B 4,5:3,5
20.10.2019 neděle OP "E" a "K" proti sobě 5 : 3
03.11.2019 neděle 2.liga "A" doma Lokomotiva Brno 5 : 3
03.11.2019 neděle KP2B "C" doma TJ Znojmo B 4,5:3,5
09.11.2019 sobota KPML KP mládeže dle rozpisu Výhry B
10.11.2019 neděle KP1 "B" doma Jezdci Jundrov C 4 : 4
10.11.2019 neděle OP "D" a "E" proti sobě 5 : 3
17.11.2019 neděle 2.liga "A" venku Boršice 10:00
17.11.2019 neděle KP2B "C" venku Optika Medek Hodonice 10:00
24.11.2019 neděle KP1 "B" venku Podlužan Prušánky B 10:00
24.11.2019 neděle OP "E" doma TJ Slovan Ivančice B 09:00
24.11.2019 neděle OP "K" a "D" proti sobě 09:00
01.12.2019 neděle 2.liga "A" doma Zlín 10:00
01.12.2019 neděle KP2B "C" doma Duras BVK C 09:30
07.12.2019 sobota 1LM V Náměšti - domácí vs Polička 10:00
07.12.2019 sobota 1LM V Náměšti - hosté vs Náměšť 15:00
08.12.2019 neděle KP1 "B" doma MKS Vyškov 10:00
08.12.2019 neděle OP "E" venku Střelice B 09:00
08.12.2019 neděle OP "K" venku TJ Slovan Ivančice B 09:00
14.12.2019 sobota KPML KP mládeže dle rozpisu 09:00
15.12.2019 neděle 2.liga "A" venku Podlužan Prušánky 10:00
15.12.2019 neděle KP2B "C" venku Bystrc Oilers 09:30
05.01.2020 neděle KP1 "B" venku TJ Znojmo 10:00
05.01.2020 neděle OP "D" doma TJ Slovan Ivančice B 09:00
05.01.2020 neděle OP "E" doma Lokomotiva Brno E 09:00
05.01.2020 neděle OP "K" doma Střelice B 09:00
12.01.2020 neděle 2.liga "A" doma Slavia Kroměříž B 10:00
12.01.2020 neděle KP2B "C" doma GPOA Znojmo 09:00
18.01.2020 sobota 1LM V Brně - hosté vs Loko Brno 10:00
19.01.2020 neděle KP1 "B" doma Duras BVK B 09:30
19.01.2020 neděle OP "D" venku Střelice B 09:00
19.01.2020 neděle OP "E" venku Lokomotiva Brno F 09:30
19.01.2020 neděle OP "K" venku Lokomotiva Brno E 09:15
25.01.2020 sobota KPML KP mládeže dle rozpisu 09:00
26.01.2020 neděle 2.liga "A" venku Orel Ořechov 10:00
26.01.2020 neděle KP2B "C" venku TJ Slovan Ivančice 09:00
02.02.2020 neděle KP1 "B" venku VSK Universita Brno 10:00
02.02.2020 neděle OP "D" doma Lokomotiva Brno E 09:00
02.02.2020 neděle OP "E" doma Šachy Zastávka 09:00
02.02.2020 neděle OP "K" doma Lokomotiva Brno F 09:00
09.02.2020 neděle 2.liga "A" doma TJ Vlčnov 10:00
09.02.2020 neděle KP2B "C" venku Střelice 09:00
16.02.2020 neděle KP1 "B" doma Agrotec Hustopeče 10:00
23.02.2020 neděle 2.liga "A" venku Garde Lipovec 09:45
23.02.2020 neděle KP2B "C" doma VSK Universita Brno B 10:00
01.03.2020 neděle KP1 "B" venku Hodonín 09:30
01.03.2020 neděle OP "D" venku Lokomotiva Brno F 09:30
01.03.2020 neděle OP "E" venku Sokol Tišnov B 09:00
01.03.2020 neděle OP "K" venku Šachy Zastávka 09:30
15.03.2020 neděle 2.liga "A" doma Staré Město B 10:00
22.03.2020 neděle KP1 "B" doma TJ Sloup 10:00
22.03.2020 neděle OP "D" doma Šachy Zastávka 10:00
22.03.2020 neděle OP "K" doma Sokol Tišnov B 10:00
29.03.2020 neděle 2.liga "A" venku Jezdci Jundrov 10:00
05.04.2020 neděle KP1 "B" venku Jezdci Jundrov B 10:00
25.04.2020 sobota 1LM V Poličce - hosté vs Polabiny C 10:00
25.04.2020 sobota 1LM V Poličce - hosté vs Lípa B HK 15:00
26.04.2020 neděle 1LM V Poličce - domácí vs Lípa A HK 10:00
26.04.2020 neděle 1LM V Poličce - hosté vs Světlá n/Sáz 15:00

Copyright (c) 2006-2019 KolJa & Gonzmen