ŠK Kuřim

Zpráva

1.liga mládeže-závěrečný sraz
obrazek Nebylo vůbec jednoduché složit sestavu pro tento sraz a protože se v sobotu otevřela i šance na postup (asi ten nový předseda bude muset jezdit častěji), tak jsem na poslední chvilku překopal i sestavu na neděli.
Na tento sraz jsem spíš pracoval jako manažer (který si ovšem uvědomuje že to slovo není od slova žrát a to třeba lidé ve vyšších patrech nevědí a podle toho to tak vypadá a zatímco my pracujeme "zadarmo" jinde se za to dávají nadstandartní odměny za nicnedělání. Jsme ale klubový srdcaři a děláme to s láskou šachu a ke klubu). V sobotu mne zastoupil Broněk a družstvo i v oslabené sestavě nejdříve porazilo ŠK Lípa 4,5-1,5 a odpoledne pak železné -hory 5-1. Na neděli jsem pak narychlo povolal Toma Fikejse a Ondru Hronka. Po překvapivých výsledcích jsme ztráceli najednou na postupové místo už jen 2.body přesto šance na postup byla stále malá a neměli jsme to ani ve svých rukou, ale chtěli jsme to zkusit. Proti Gambitu Jihlava nám ovšem nevyšel závěr utkání a byla z toho jen remíza 3-3 a bylo po postupových nadějích. Těch remíz bylo letos hodně. V závěrečném utkání už nám o nic nešlo a navíc se pokazilo co se dalo a byl to náš nejhorší výkon v sezoně. Družstvo zůstává téměř pohromadě a věřím, že příští rok se pokusíme o extraligu zabojovat už od úvodních kol.
Ve volných chvilkách jsem si mohl popovídat s ostatníma vedoucíma např. o dopadech na jejich klub ohledně nucené téměř dvouleté pauze nebo o zápase extraligy mužů mezi DP Praha a Pardubicemi, ale tam jsem se dozvěděl jen to co ví celá republika, že za ty gaunery, mohou hrát zase jen gauneři a je jedno jaké to družstvo má zrovna písmenko. Asi na tom něco bude.
všechny děti jsme v pořádku a bezpečně dovezli domů (v reprezentaci tohle všichni říct nemohou) asi to bude tím, že to děláme rádi a nikdo se zodpovědnosti za celý průběh akce nevyhýbá. Asi to bude tím,že to nemáme královsky zaplacené, protože tam kde se berou vysoké odměny je v oblibě hodit své vlastní pochybení na jiné lidi.
Odkazy: tabulka
Pavel Krupica | 25/Apr/2022 | Autorizováno heslem | ID_zprávy: 4219 | Komentáře |

VÁŠ KOMENTÁŘ:

Login: Heslo:
INFO pro doposud neregistrované (i když je lepší se registrovat na záložce Administrace):
jako login napište své jméno a příjmení a jako heslo NAPIŠTE: host-kurim
(u neregistrovaných bude zveřejněna IP adresa.)
UPOZORNĚNÍ:
Pokud se nehodláte podepsat celým svým jménem, potom sem nepište.
Pokud hodláte psát vulgárně, potom sem také nepište.

Copyright (c) 2006 - 2022 KolJa & Gonzmen