ŠK Kuřim

Zpráva

V kavárně po dlouhé době vítězí mariáš
Mariáš vítězí I tentokrát se v kavárně děly šachové nepravosti, například Jurův tah Je7-g5 nebo Martinovo hraní s prohozeným králem a dámou (nebyl to ale on, kdo figurky stavěl).
Když jsem v poslední partii konečně vyhrál díky koňským dostihům přes pole e6, doufal jsem, že se ještě odpoutám z posledního místa. Jediný výsledek ale byl, že jsem tím Honzu Kolaříka sesadil z trůnu a vítězství spadlo do klína opět Neregistrovanému. Na výsledku 1,5/6 jsme se totiž na chvostu tabulky sešli tři a vzájemné zápasy pro mne nehrály.
Ještě těsnější to bylo mezi Martinem a Frantou. Dohrávali spolu v závěru a v tu chvíli měli úplně identický zápis. Skončilo to oběma praporky dole - digitálky sice ukážou, který byl první, ale na to se nebere ohled. Nu což, půlbody GP umí, jen tu třetí cenu ani jeden z nich nechtěl, tak si o ni zahráli dodatečnou partii mimo turnaj.
A to vlastně rozhodlo o otázce, co s načatým večerem. Druhé kolo bylo zamítnuto relativně rychle, ale chvíli vedl nápad hrát opět pašachy. Během té zmíněné dodatečné partie se ovšem na vedlejším stole po dlouhé době rozehrál mariáš a bylo vyřešeno...
Pořadí: 1.Vašek, 2.Kolařík, 3.-4.Dohnálek a Heneš, 5.Mrkos, 6.Hrdina, 7.Pešl.
Přílohy: Tabulka GP 2022
Jan Pešl | 28/Jan/2022 | Autorizováno heslem | ID_zprávy: 4176 | Komentáře |

VÁŠ KOMENTÁŘ:

Login: Heslo:
INFO pro doposud neregistrované (i když je lepší se registrovat na záložce Administrace):
jako login napište své jméno a příjmení a jako heslo NAPIŠTE: host-kurim
(u neregistrovaných bude zveřejněna IP adresa.)
UPOZORNĚNÍ:
Pokud se nehodláte podepsat celým svým jménem, potom sem nepište.
Pokud hodláte psát vulgárně, potom sem také nepište.

Copyright (c) 2006 - 2022 KolJa & Gonzmen