ŠK Kuřim

Zpráva

KP II A - Déčko těsně podlehlo Sloupu
Upoutávka Pod bedlivým dohledem Nejzkušenějšího a v solidní sestavě jsme nastoupili k dohrávce 4.kola ve Sloupu. Pokud bychom vyhráli nebo remizovali, mohli jsme přeskočit v tabulce sedmé Boskovice. A nebylo k tomu daleko.
Jako první rychle remizoval na pětce Laďa a vrátil se do Jevíčka, pak vyhrál na šestce Gonzmen. Myšák na čtyřce a Renča na osmičce stáli lépe, ostatní byli v pohodě.
Andy na sedmičce bohužel přehlídl taktiku a bylo srovnáno. Tom na dvojce pozici s izolovaným pěšcem nezahrál nejlépe, nicméně z toho získal koncovku D+2J vs D+V. Tomáš na jedničce stál celou dobu dobře, ale pak to někde pokazil a prohrál. Mezitím hezky vyhrála Renča a bylo opět srovnáno. V tu chvíli se dohrávali 3 partie a my potřebovali 1,5b. Já jsem sice na začátku stál pasivně, ale můj soupeř se vrhl do útoku, který nevyšel a prohrál. Bohužel Myšák to někde pokazil a když nabízel remízu, kapitán domácích se údajně nezachoval úplně fér při konzultaci se svým hráčem. Nicméně ani toto by nevadilo, kdyby Tom nepřehlédl mezišach a musel se před matem vzdát. Prohráli jsme se ctí 3,5 : 4,5 a skončili osmí, ale máme nejlepší pomocné hodnocení týmů na 8.místě ze všech skupin.
Odkazy: vysledky
Honza Číhal | 05/Mar/2022 | Autorizováno heslem | ID_zprávy: 4201 | Komentáře |

VÁŠ KOMENTÁŘ:

Login: Heslo:
INFO pro doposud neregistrované (i když je lepší se registrovat na záložce Administrace):
jako login napište své jméno a příjmení a jako heslo NAPIŠTE: host-kurim
(u neregistrovaných bude zveřejněna IP adresa.)
UPOZORNĚNÍ:
Pokud se nehodláte podepsat celým svým jménem, potom sem nepište.
Pokud hodláte psát vulgárně, potom sem také nepište.

Copyright (c) 2006 - 2022 KolJa & Gonzmen