ŠK Kuřim

Zpráva

13.2.2022 KP2B Kavárna v osmi a přesto v sedmi
Upoutávka Jako divák dorazil na venkovní utkání táta od Martina. Rozhodčí ode mě už věděl (ještě před vstupem do budovy), že obsadíme jen sedum šachovnic a (protože by byla škoda, kdyby si domácí hráč nezahrál vůbec) tak přišel s tím, že ať si Heneš st. zahraje a že o kontumační výhře bude svého hráče informovat až dodatečně. Partie skončila po boji v pěšcové koncovce remízou (S proti J) a určitě se oboum hráčům líbila.

O průběhu zápasu se moc rozepisovat nebudu, ale překvapivě nejdéle dohrávali Luboš a Jara a vůbec to nevypadalo špatně! Jara nevyhodnotil správnou obranu při soupeřově útoku a nechal si dát mat, ale takhle dobře jsem Jary neviděl hrát snad nikdy. Jak poslední dohrával Luboš a vyloženě soupeře trápil, pozice byla vyhraná, jen a jen to zlomit. Diváci se kolem partie kupili a zkoumali oboustranné možnosti na výhru. Pak Luboš podcenil schopnost postupu soupeřova pěšce do proměny (sám proměnou svého pěšce také hrozil) a byl konec.

Zázraky se nedějí. To, že jsem se jako kapitán snažil minulých 14 dnů o co nejlepší sestavu všichni zainteresovaní ví. Nemožné se nekonalo, ale snaha byla.
Odkazy: Výsledky
Jan Kolařík | 14/Feb/2022 | Autorizováno heslem | ID_zprávy: 4191 | Komentáře |

VÁŠ KOMENTÁŘ:

Login: Heslo:
INFO pro doposud neregistrované (i když je lepší se registrovat na záložce Administrace):
jako login napište své jméno a příjmení a jako heslo NAPIŠTE: host-kurim
(u neregistrovaných bude zveřejněna IP adresa.)
UPOZORNĚNÍ:
Pokud se nehodláte podepsat celým svým jménem, potom sem nepište.
Pokud hodláte psát vulgárně, potom sem také nepište.

Copyright (c) 2006 - 2022 KolJa & Gonzmen