ŠK Kuřim

Zpráva

Déčko těsně prohrálo v Rudici
Upoutávka Poslední roky bývá zvykem, že s Rudicemi hrajeme venku v polovině sezony, kdy je silnice pod sněhem a ledem. Letos to nebylo tak strašné, takže jsme dorazili v pořádku. Domácí jsme trochu překvapili třemi !! dívkami v sestavě.
Zápas byl dlouho vyrovnaný, první nabídky remízy od domácích přišli až po dvou hodinách hry, ale Gonzmen ani Myšák jako správní bojovníci hráli dál. Mezitím Běta stojí hůř a ani mě se zahájení moc nepovedlo. V dalším průběhu Gonzmen remis přijal, ale Běta i Renata stojí špatně. Pěkně vyhrál Myšák, ale s Tomem na dvojce to nevypadá dobře - výrazně horší čas a složitá pozice nevěští nic dobrého. Tomáš na jedničce nabízí remis, ale soupeř hraje dál a jak se později ukázalo, udělal dobře.
Mezitím já jsem díky soupeři vybruslil z horší pozice a máme koncovku těžkých figur. Mám o něco víc prostoru, ale nakonec končí partie remízou. Prohrává Běta i Renata, Ema na osmičce stojí dobře. V tu chvíli to vidím černě, protože Tom je pod tlakem. Naštěstí jeho soupeř nepokračuje přesně a vypouští jasnou výhru. Jak to tak bývá - nedáš dostaneš a Tom vítězí.
Na moji radu Ema nabízí remízu, která je za několik tahů přijata a vypadá to na zápasovou remízu. Vše se rozhoduje na jedničce, kde Tomáš brání o malinko horší koncovku J + 5 vs S + 5, kterou nakonec prohrává.
Všichni bojovali, ale konečný výsledek je 3,5 : 4,5.
Odkazy: vysledky Fotky
Honza Číhal | 16/Jan/2022 | Autorizováno heslem | ID_zprávy: 4165 | Komentáře |

VÁŠ KOMENTÁŘ:

Login: Heslo:
INFO pro doposud neregistrované (i když je lepší se registrovat na záložce Administrace):
jako login napište své jméno a příjmení a jako heslo NAPIŠTE: host-kurim
(u neregistrovaných bude zveřejněna IP adresa.)
UPOZORNĚNÍ:
Pokud se nehodláte podepsat celým svým jménem, potom sem nepište.
Pokud hodláte psát vulgárně, potom sem také nepište.

Copyright (c) 2006 - 2022 KolJa & Gonzmen